Zápasy


čtvrtek 13.6.

Datum: 13.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha |
Nový Zéland 0:0 Česká republika

pátek 14.6.

Datum: 14.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha |
Jihoafrická republika 0:0 Venezuela
Datum: 14.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha |
Dánsko 0:0 Kanada
Datum: 14.06.2019 | Čas: 13:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Filipíny 0:0 Kuba
Datum: 14.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha |
Singapur 0:0 Austrálie
Datum: 14.06.2019 | Čas: 16:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Argentina 0:0 Botswana
Datum: 14.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha |
Nizozemsko 0:0 Spojené státy americké
Datum: 14.06.2019 | Čas: 19:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Mexiko 0:0 Japonsko

sobota 15.6.

Datum: 15.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha |
Botswana 0:0 Filipíny
Datum: 15.06.2019 | Čas: 10:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Jihoafrická republika 0:0 Dánsko
Datum: 15.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha |
Japonsko 0:0 Argentina
Datum: 15.06.2019 | Čas: 13:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Singapur 0:0 Venezuela
Datum: 15.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha |
Kuba 0:0 Nový Zéland
Datum: 15.06.2019 | Čas: 16:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Kanada 0:0 Nizozemsko
Datum: 15.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha |
Mexiko 0:0 Česká republika
Datum: 15.06.2019 | Čas: 19:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Spojené státy americké 0:0 Austrálie

neděle 16.6.

Datum: 16.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha |
Singapur 0:0 Nizozemsko
Datum: 16.06.2019 | Čas: 10:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Kuba 0:0 Botswana
Datum: 16.06.2019 | Čas: 13:00 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Argentina 0:0 Filipíny
Datum: 16.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha |
Venezuela 0:0 Dánsko
Datum: 16.06.2019 | Čas: 16:00 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Nový Zéland 0:0 Mexiko
Datum: 16.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha |
Spojené státy americké 0:0 Jihoafrická republika
Datum: 16.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha |
Austrálie 0:0 Kanada

pondělí 17.6.

Datum: 17.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha |
Mexiko 0:0 Kuba
Datum: 17.06.2019 | Čas: 10:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Jihoafrická republika 0:0 Singapur
Datum: 17.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha |
Botswana 0:0 Nový Zéland
Datum: 17.06.2019 | Čas: 13:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Nizozemsko 0:0 Venezuela
Datum: 17.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha |
Filipíny 0:0 Japonsko
Datum: 17.06.2019 | Čas: 16:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Dánsko 0:0 Austrálie
Datum: 17.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha |
Česká republika 0:0 Argentina
Datum: 17.06.2019 | Čas: 19:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Spojené státy americké 0:0 Kanada

úterý 18.6.

Datum: 18.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha |
Austrálie 0:0 Jihoafrická republika
Datum: 18.06.2019 | Čas: 10:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Botswana 0:0 Mexiko
Datum: 18.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha |
Venezuela 0:0 Kanada
Datum: 18.06.2019 | Čas: 13:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Kuba 0:0 Argentina
Datum: 18.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha |
Singapur 0:0 Spojené státy americké
Datum: 18.06.2019 | Čas: 16:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Nový Zéland 0:0 Japonsko
Datum: 18.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha |
Nizozemsko 0:0 Dánsko
Datum: 18.06.2019 | Čas: 19:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Česká republika 0:0 Filipíny

středa 19.6.

Datum: 19.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha |
Japonsko 0:0 Kuba
Datum: 19.06.2019 | Čas: 10:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Austrálie 0:0 Venezuela
Datum: 19.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha |
Filipíny 0:0 Nový Zéland
Datum: 19.06.2019 | Čas: 13:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Kanada 0:0 Singapur
Datum: 19.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha |
Mexiko 0:0 Argentina
Datum: 19.06.2019 | Čas: 16:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Dánsko 0:0 Spojené státy americké
Datum: 19.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Prague |
Botswana 0:0 Česká republika
Datum: 19.06.2019 | Čas: 19:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Jihoafrická republika 0:0 Nizozemsko

čtvrtek 20.6.

Datum: 20.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha |
Venezuela 0:0 Spojené státy americké
Datum: 20.06.2019 | Čas: 10:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Filipíny 0:0 Mexiko
Datum: 20.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha |
Dánsko 0:0 Singapur
Datum: 20.06.2019 | Čas: 13:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Japonsko 0:0 Botswana
Datum: 20.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha |
Kanada 0:0 Jihoafrická republika
Datum: 20.06.2019 | Čas: 16:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Argentina 0:0 Nový Zéland
Datum: 20.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha |
Nizozemsko 0:0 Austrálie
Datum: 20.06.2019 | Čas: 19:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod |
Kuba 0:0 Česká republika

pátek 21.6.

Datum: 21.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha | Čtvrtfinále 1
B4 0:0 A1
Datum: 21.06.2019 | Čas: 10:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod | Souboj o 15. místo
A8 0:0 B8
Datum: 21.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha | Čtvrtfinále 2
B3 0:0 A2
Datum: 21.06.2019 | Čas: 13:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod | Souboj o 13. místo
A7 0:0 B7
Datum: 21.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha | Čtvrtfinále 3
A3 0:0 B2
Datum: 21.06.2019 | Čas: 16:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod | Souboj o 11. místo
A6 0:0 B6
Datum: 21.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha | Čtvrtfinále 4
A4 0:0 B1
Datum: 21.06.2019 | Čas: 19:30 | Hippos Arena, Havlíčkův Brod | Souboj o 9. místo
A5 0:0 B5

sobota 22.6.

Datum: 22.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha | Play-off o 5.-8. místo
Poražený ČF 1 0:0 Poražený ČF 4
Datum: 22.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha | Play-off o 5.-8. místo
Poražený ČF 2 0:0 Poražený ČF 3
Datum: 22.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha | Semifinále 1
Vítěz ČF 1 0:0 Vítěz ČF 3
Datum: 22.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha | Semifinále 2
Vítěz ČF 4 0:0 Vítěz ČF 2

neděle 23.6.

Datum: 23.06.2019 | Čas: 10:30 | Svoboda Park, Praha | Souboj o 7. místo
Poražený play-off o 5.-8. místo 1 0:0 Poražený play-off o 5.-8. místo 2
Datum: 23.06.2019 | Čas: 13:30 | Svoboda Park, Praha | Souboj o 5. místo
Vítěz play-off o 5.-8. místo 1 0:0 Vítěz play-off o 5.-8. místo 2
Datum: 23.06.2019 | Čas: 16:30 | Svoboda Park, Praha | Souboj o 3. místo
Poražený SF 1 0:0 Poražený SF 2
Datum: 23.06.2019 | Čas: 19:30 | Svoboda Park, Praha | Finále
Vítěz SF 1 0:0 Vítěz SF 2